Výsledky ročníku 2015

Závod 9 km

poř. kat. poř. k. s. č. jméno čas
1 M 1 46 Ondřej Rosa (1988) TJ Sokol Velké Meziříčí-VSK UNI Brno 33:18.00
2 M 2 39 Jakub Procházka (1994) Sportovní centrum Velké Meziříčí 33:52.00
3 M 3 61 Milan Procházka (1966) TJ Spartak Třebíč 34:33.00
4 M 4 60 Petr Jeřábek (1993) AC Moravská Slavia Brno 35:10.00
5 M 5 62 Miroslav Mucha (1974) NHÚ Balinka VM 36:46.00
6 M 6 64 Karel Hrbáček (1968) Brno 36:55.00
7 M 7 52 Michal Blaha (1985) BT Velká Bíteš 38:01.00
8 M 8 74 Vít Paták (1976) Ruda 38:54.00
9 Ž 1 55 Barbora Novotná (1981) 39:03.00
10 M 9 71 Alexander Mrůzek (1965) Univerzita Brno plavání 39:18.00
11 M 10 68 Michal Koudelík (1973) Velké Meziříčí 39:22.00
12 M 11 82 Martin Trojan (1981) Oslavice 39:35.00
13 M50 1 43 Miroslav Fabrik (1959) Brno Bystrc 39:41.00
14 M 12 48 Jan Mička (1988) Vlkov 40:55.00
15 M 13 41 Michal Marek (1987) Velká Bíteš 41:07.00
16 M 14 45 David Vránek (1978) Brno 41:11.00
17 M 15 77 Rostislav Zejda (1985) Rudíkov 41:32.00
18 M 16 42 Ondřej Grulich (2001) triatlon Třebíč 42:13.00
19 M 17 79 Přemysl Kachlík (1989) Brno 42:36.00
20 M 18 63 Jaromír Mucha (1974) NHÚ Balinka VM 43:10.00
21 Ž 2 80 Kateřina Sochorová (1990) Krokočín 43:13.00
22 Z50 1 40 Jana Smrčková (1964) Lesní Hluboké 43:28.00
23 Ž 3 50 Michaela Tuháčková (1974) Brno 43:37.00
24 M 19 81 Roman Karmazín (1979) Velké Meziříčí 43:51.00
25 M 20 67 Milan Strádal (1974) NHÚ Balinka VM 44:00.00
26 M 21 53 Filip Tomšík (1986) Velká Bíteš 44:13.00
27 M 22 65 Bernard Chemlíček (1978) Velká Bíteš 44:42.00
28 M 23 51 Matěj Polách (1989) 45:51.00
29 Ž 4 36 Julie Ráčková (1998) Sokol Velké Meziříčí 46:20.00
30 Ž 6 58 Markéta Pohlová (1990) Velká Bíteš 46:27.00
31 Ž 5 57 Alžběta Blahová (1992) Velká Bíteš 46:27.00
32 Ž 7 70 Markéta Mrůzková (1997) Kometa Brno plavání 47:38.00
33 M50 2 56 Martin Blaha (1965) Velká Bíteš 48:45.00
34 M50 3 73 Zdeněk Bouček (1956) Velké Meziříčí 48:55.00
35 Ž 8 66 Jana Rambousková (1994) Vlkov 49:00.00
36 Ž 9 59 Jana Kalová (1966) jkplusjk Brno 49:07.00
37 Ž 10 72 Pavlína Mrůzková (1970) Univerzita Brno plavání 49:18.00
38 M 24 47 Tomáš Kazda (2002) triatlon Třebíč 49:20.00
39 Z50 2 44 Blanka Fabriková (1960) Brno (VB) 49:52.00
40 Ž 11 69 Eliška Brázdilová (1997) Velká Bíteš 51:37.00
42 M 25 37 Marie Homolová (1975) Atletik Třebíč 52:03.00
41 M50 4 38 Arnošt Koreš (1950) Atletik Třebíč 52:03.00
43 Ž 12 76 Michaela Zejdová (1986) Rudíkov 52:26.00
44 Ž 13 49 Zuzana Bendová (1982) Velká Bíteš 52:37.00
45 M 26 54 Miloš Minařík (1985) Velká Bíteš 53:52.00
46 Ž 14 78 Lenka Kučerová (1985) 54:02.00
47 M 27 75 Miroslav Kvasnica (1989) TJ Sokol Křoví 1:06:18.00