Výsledky ročníku 2018

Závod 9 km

poř. kat. poř. k. s. č. jméno čas
1 MA 1 36 Jakub Exner (1983) Jihlava 35:16.00
2 MB 1 53 Pavel Musil (1975) AC Moravská Slavie 35:17.00
3 MA 2 45 Petr Jeřábek (1993) Velká Bíteš 36:16.00
4 MA 3 19 Martin Veleba (1998) Runsport Team 37:31.00
5 MA 4 58 Filip Šolc (1985) Ski Žabiny 40:14.00
6 ZB 1 70 Hana Vejrostová (1983) Lukovany 40:22.00
7 MB 2 16 Pavel Kuráň (1971) Náměšť nad Oslavou 41:41.00
8 MB 3 80 Jaromír Mucha (1974) NHÚ Balinka VM 41:58.00
9 MB 4 27 Miroslav Mucha (1974) NHÚ Balinka VM 41:58.00
10 MA 5 29 Michal Blaha (1985) BT Velká Bíteš 41:59.00
11 MA 6 59 Pavel Piskač (1985) Horizontal Brno 42:09.00
12 MD 1 38 Ivan Januška (1958) Šanov 42:15.00
13 MA 7 33 Filip Zeman (2000) Vlkov 42:24.00
14 MD 2 20 Josef Nováček (1958) SDH Čučice 42:29.00
15 MB 5 71 Pavel Kupka (1975) Lukovany 43:07.00
16 MA 8 51 Lukáš Pakosta (1991) Velká Bíteš 43:08.00
17 MA 9 63 Václav Berka (1983) Pteam 43:43.00
18 MB 6 42 Petr Pokorný (1969) Velká Bíteš 44:21.00
19 MB 7 28 Petr Širůček (1976) Akuna Dolní Loučky 44:26.00
20 MB 8 26 Vítězslav Lenoch (1975) SK Bobrava 44:55.00
21 ZA 1 65 Denisa Lesslová (1987) Atletic 46:06.00
23 MB 9 47 Tomáš Malec (1973) Velké Meziříčí 46:16.00
22 ZB 2 30 Michaela Tuháčková (1974) Brno 46:16.00
24 MB 10 48 Radim Blažek (1977) Velká Bíteš 46:41.00
25 MA 10 22 Pavel Částek (1981) Dobrá Voda 46:55.00
26 ZA 2 14 Petra Neklapilová (1995) Velká Bíteš 47:21.00
27 MC 1 40 Miroslav Fabrik (1959) Brno 47:52.00
28 MA 11 49 Michal Marek (1987) Velká Bíteš 48:32.00
29 MA 12 81 Vojtěch Svoboda (1994) Velké Meziříčí 49:34.00
30 MA 13 78 Miloš Minařík (1985) Velká Bíteš 49:43.00
31 MA 14 21 Antonín Koukola (1985) Velka Bites 50:02.00
32 ZB 3 34 Martina Širůčková (1983) Dolní Loučky 50:05.00
33 ZA 3 32 Kateřina Jeřábková (1999) Pánov 50:32.00
34 ZA 4 55 Šárka Buková (1993) Hrbov 50:47.00
35 MD 3 44 Martin Novák (1951) Pucov 51:48.00
36 ZA 5 76 Eliška Maloušková (2000) Oslavice 51:52.00
37 ZA 6 77 Iveta Marková (1993) Velká Bíteš 53:14.00
38 ZA 7 75 Klára Maloušková (1998) Oslavice 54:48.00
39 MB 11 57 Petr OBOŘIL (1974) Velká Bíteš 55:13.00
40 ZA 8 9 Veronika Valoušková (1993) Brno 55:20.00
41 MB 12 35 Jiří Blaha (1970) Jihlava 56:00.00
42 MB 13 46 David Fránek (1978) Brno 56:10.00
43 ZA 9 79 Jana Rambousková (1994) Vlkov 56:30.00
44 ZC 1 41 Blanka Fabriková (1960) Brno 56:35.00
45 MC 2 4 Martin Blaha (1965) Velká Bíteš 56:51.00
46 ZA 10 61 Vendula Berková (1988) Brtnice 57:09.00
47 MA 15 37 Jiří Chlup (1999) Křižínkov 57:30.00
48 MA 16 60 Jiří Dvořák (1995) Velká Bíteš 57:35.00
49 ZB 4 54 Iva Šťastná (1980) Tišnov 58:03.00
50 ZB 5 18 Iva Hrstková (1976) Sanasport Runners Brno 58:10.00
51 MA 17 56 Pavel Kaštánek (1982) Velká Bíteš 58:38.00
52 ZA 11 52 Jana Melicharová (1989) Velká Bíteš 58:54.00
53 ZB 6 66 Kateřina Ostrá (1976) Vranov 59:35.00
54 ZA 12 8 Blanka Dvořáková (1993) Velká Bíteš 59:59.00
55 ZA 13 68 Martina Urbanová (1991) Lesní Hluboké 1:00:34.00
56 MA 18 7 Jiří Urban (1987) Lesní Hluboké 1:00:35.00
57 MB 14 50 Michal Potužník (1973) Brno 1:01:07.00
58 MA 19 69 Jiří Holík (1985) Lesní Hluboké 1:04:05.00
59 ZA 14 3 Alžběta Blahová (1992) Velká Bíteš 1:04:26.00
60 ZA 15 5 Sandra Pavlíčková (1987) Dolní Heřmanice 1:04:27.00
61 MB 15 73 Jan Hotárek (1973) Velká Bíteš 1:04:31.00
62 ZA 17 23 Tereza Dohnalová (1991) Muštelky 1:06:24.00
63 ZA 16 74 Dita Malášková (1992) Muštelky 1:06:24.00
64 ZA 18 6 Tereza Hotárková (1992) Lesní Hluboké 1:16:03.00
65 ZB 7 39 Veronika Raitmajerová (1977) Náměšť nad Oslavou 1:16:04.00
ZA 10 Lucie Holubářová (1995) Velká Bíteš DNF

Závod 1100 m

poř. kat. poř. k. s. č. jméno čas
1 DM 1 11 Tomáš Barák (2004) VB 3:50.00
2 DZ 1 127 Veronika Dočkalová (2005) VB 6:58.00

Závod 500 m

poř. kat. poř. k. s. č. jméno čas
1 JM1 1 131 Lukáš Blažek (2006) VB 1:40.00
2 JM1 2 146 Lukáš Ambrož (2008) Vídeň 1:47.00
3 JM2 1 132 Vojtěch Lachman (2009) Dolní Loučky 1:52.00
4 JM1 3 149 Ondřej Drlíček (2008) VB 1:59.00
5 JM2 2 151 Lukáš Kros (2009) VB 2:01.00
6 JM2 3 153 Kryštof Hanzelka (2009) 2:03.00
7 JF1 1 115 Sára Kosmáková (2006) Jestřebí 2:03.00
8 JM2 4 112 Matěj Střecha (2009) VB 2:06.00
9 JM2 5 102 Tomáš Buršík (2009) Dolní Loučky 2:09.00
10 JF1 2 125 Tereza Dočkalová (2008) VB 2:11.00
11 JF2 1 130 Darja Blažková (2010) VB 2:13.00
13 JF1 3 116 Eliška Kosmáková (2007) Jestřebí 2:16.00
12 JF1 4 150 Jana Pavlíčková (2007) VB 2:16.00
14 JM2 6 147 Josef Kosour (2010) VB 2:17.00
15 JM2 7 122 Ivan Strýžak (2009) VB 2:18.00
17 JM2 8 110 Matěj Forejt (2010) VB 2:20.00
16 JM2 9 114 Richard Ant. Kamínek (2011) VB 2:20.00
18 JF2 2 135 Ema Slavíková (2009) VB 2:21.00
19 JM2 10 148 Lukáš Drlíček (2010) VB 2:25.00
21 JF2 4 126 Magdalena Dolíhalová (2011) VB 2:30.00
20 JF2 3 103 Lenka Buršíková (2011) Dolní Loučky 2:30.00
22 JF2 5 128 Štěpánka Blažková (2010) VB 2:34.00
23 JM2 11 119 Jakub Holý (2009) Lesní Hluboké 2:52.00

Závod 250 m

poř. kat. poř. k. s. č. jméno čas
1 CM 1 140 Patrik Plechatý (2012) Přibyslavice 1:04.00
2 CM 2 120 Matěj Holý (2012) Lesní Hluboké 1:06.00
3 CF 1 105 Kristýna Kovaříková (2012) VB 1:07.00
5 CM 3 124 Matyáš Kolka (2012) VB 1:08.00
4 CF 2 104 Karolína Kovaříková (2012) VB 1:08.00
6 CM 4 107 Filip Valeš (2012) VB 1:09.00
7 CF 3 141 Klára Plechatá (2014) Přibyslavice 1:10.00
8 CM 5 109 Tadeáš Forejt (2013) VB 1:12.00
9 CF 4 129 Josefínka Blažková (2013) VB 1:18.00
10 CM 6 106 Zdeněk Kovaříková (2014) VB 1:20.00
11 CF 5 117 Bára Doležalová (2013) VB 1:23.00
13 CM 7 142 Vít Kratochvíl (2014) Krokočín 1:26.00
12 CF 6 144 Tereza Uherová (2012) Brno 1:26.00
14 CM 8 145 Cyril Hanzelka (2014) VB 1:27.00
15 CF 7 123 Nastazia Stryžak (2013) VB 1:33.00
16 CM 9 134 Alexandr Gábliška (2015) VB 1:37.00
17 CF 8 137 Markéta Exnerová (2014) Pteam Jihlava 1:42.00
18 CF 9 138 Eliška Bláhová (2015) VB 1:47.00
19 CF 10 139 Ina Rakovická (2015) Jestřabí 1:59.00
20 CM 10 136 Tomáš Slavík (2015) VB 2:06.00
21 CF 11 133 Patricie Burešová (2016) VB 2:57.00
22 CF 12 143 Ludmila Kratochvílová (2017) Krokočín 3:03.00
23 CF 13 118 Karolína Exnerová (2016) Pteam Jihlava 3:07.00
24 CF 14 113 Anežka Ivančíková (2017) VB 3:08.00
25 CM 11 121 Vojtěch Plechatý (2015) Run Sport Team Křižínkov 3:10.00
26 CF 15 101 Valentinka Dohnalová (2016) Muštelky 3:18.00