Výsledky ročníku 2016

Závod 9 km

poř. kat. poř. k. s. č. jméno čas
1 MA 1 8 Jakub Exner (1983) Pteam 33:11.00
2 MA 2 27 Jaroslav Sláma (1990) Křižanov 33:32.00
3 MB 1 29 Pavel Večeřa (1974) SK Fajťák 35:39.00
4 MB 2 32 Vít Paták (1976) BECARO/RUDA 36:43.00
5 MA 3 58 Martin Veleba (1998) Velká Bíteš 36:58.00
6 MB 3 34 Jaromír Mucha (1974) NHÚ BALINKA Velké Meziříčí 37:14.00
7 MB 4 7 Pavel Kupka (1975) Lukovany 37:20.00
8 MB 5 17 Karel Zahradník (1976) Kroměříž 37:27.00
9 MB 6 15 Michal Koudelík (1973) Velké Meziříčí 37:35.00
10 MA 4 4 Michal Blaha (1985) BT Velká Bíteš 37:40.00
11 MB 7 30 Pavel Sejrek (1972) SK Fajťák 38:31.00
12 FB 1 46 Barbora Novotná (1981) Atex 007 39:22.00
13 MA 6 36 Martin Tomek (1989) Velká Bíteš 39:49.00
14 MA 5 47 Marek Navrátil (1987) Vlkov 39:49.00
15 MA 7 28 Marek Širůček (1996) Lysice 40:01.00
16 MC 1 37 Miroslav Fabrik (1959) Brno 40:18.00
17 MB 8 33 Milan Strádal (1974) NHÚ Balinka 40:25.00
19 MA 8 26 Jan Mička (1988) Vlkov 40:27.00
18 MB 9 44 Andrej Rakovický (1976) Jestřabí 40:27.00
20 MC 2 2 Jaromír Marek (1964) STS Chvojkovice Brod 40:35.00
21 MD 1 5 Pavel Klusáček (1956) Rokytnice nad Rokytnou 40:41.00
22 MA 9 22 Radek Píše (1985) Sentice 40:57.00
23 MA 10 14 Zdeněk Doležal (1979) Velké Meziříčí 41:54.00
24 MC 3 16 Josef Nováček (1958) Čučice 42:10.00
25 FC 1 3 Alice Marková (1970) STS Chvojkovice Brod 42:13.00
26 MB 10 55 Jiří Vrzal (1975) Velká Bíteš 42:28.00
27 FB 2 9 Lucie Novotná (1975) Veverské Knínice 43:08.00
28 MC 4 1 Stanislav Kříbala (1963) Velké Meziříčí 43:12.00
29 MA 11 53 Jan Loužil (1980) SKI Klub Jablonec n. Nisou 43:32.00
30 MA 12 54 Miloš Minařík (1985) Velká Bíteš 43:41.00
31 MA 13 25 Michal Matl (1987) Velká Bíteš 43:44.00
32 MA 14 48 Miroslav Černý (1985) Velká Bíteš 43:48.00
33 MA 15 40 Roman Karmazín (1979) Velké Meziříčí 44:01.00
34 FA 1 45 Helena Rakovická (1984) Jestřabí 44:33.00
35 MA 16 23 Ivo Blažek (1988) Veverská Bitíška 44:38.00
36 FB 3 31 Michaela Tumáčková (1974) Velká Bíteš 45:05.00
37 FA 2 20 Lenka Procházková (1987) Rosice 45:08.00
38 MA 17 39 Pavel Částek (1981) ENVIRO 45:17.00
39 MA 18 57 Matěj Polách (1989) Vlkov 45:22.00
40 MA 19 11 Jakub Kohout (1983) SCUM 45:53.00
41 FA 3 43 Jana Jeřábková (1998) Pánov 46:02.00
42 MC 5 13 Bohumil Navrátil (1962) BECARO 46:33.00
43 MA 20 41 Tomáš Karmazín (1985) Velké Meziříčí 46:56.00
44 MD 2 10 Zdeněk Bouček (1956) Velké Meziříčí 47:12.00
45 FA 4 56 Jana Rambousková (1994) Vlkov 47:40.00
46 MA 21 21 Michal Kadlec (1979) Sentice 49:19.00
47 FA 5 12 Marcela Polová (1985) Velké Meziříčí 49:22.00
48 FB 4 35 Taťána Kratochvílová (1973) Kupařovice 49:26.00
49 MC 6 24 Martin Blaha (1965) Velká Bíteš 50:03.00
50 FC 2 38 Blanka Fabriková (1960) Brno 51:17.00
51 MB 11 19 Marie Homolová (1975) Atletic Třebíč 51:38.00
52 MD 3 18 Arnošt Koreš (1950) Atletic Třebíč 51:39.00
53 FB 5 6 Kateřina Ostrá (1976) Vranov 53:06.00
54 FA 6 42 Lucie Pýchová (1984) Velké Meziříčí 53:11.00
56 MA 22 50 David Ševčík (1997) RUDA 56:09.00
55 MA 23 52 Petr Mašek (1997) Velká Bíteš 56:09.00

Závod 1100 m

poř. kat. poř. k. s. č. jméno čas
1 DM 1 2136 Dominik Ostrý (2002) Vranov 4:18.00
2 DF 1 1141 Anna Tomšíková (2002) 4:58.00
3 DF 2 1004 Aneta Ventrubová (2003) 5:21.00

Závod 5 km

poř. kat. poř. k. s. č. jméno čas
1 DM 1 51 Smutný Jiří (1999) Velká Bíteš 42:14.00
2 DM 2 49 Vít Ševčík (1999) 52:44.00

Závod 500 m

poř. kat. poř. k. s. č. jméno čas
1 JM1 1 1009 Lukáš Blažek (2006) 1:47.00
2 JF1 1 1113 Iveta Chmelíčková (2005) 1:49.00
3 JM1 2 1096 Tobiáš Janík (2004) 1:49.00
4 JM2 1 1150 Petr Čermák (2007) 1:49.00
5 JF1 2 1100 Klára Mejzlíková (2004) 1:52.00
6 JM1 3 1083 Tomáš Barák (2004) 1:53.00
7 JF1 3 1140 Natálie Tichá (2004) 1:56.00
8 JF2 1 1145 Simona Stecklová (2007) 1:58.00
9 JM2 2 1137 Michael Tichý (2008) 1:59.00
10 JF1 4 1003 Denisa Čechová (2004) 2:01.00
11 JM2 3 1135 Adam Koudelík (2007) 2:02.00
12 JF2 2 1125 Nela Bednářová (2008) 2:02.00
13 JF2 3 1132 Kristýna Toufarová (2008) 2:03.00
14 JF2 4 1121 Barbora Tomiková (2007) 2:04.00
15 JF1 5 1007 Radka Hofmannová (2005) 2:05.00
17 JF1 6 1087 Tereza Smejkalová (2004) 2:07.00
16 JM1 4 1133 Stanislav Toufar (2005) 2:07.00
18 JF2 5 1124 Kateřina Novotná (2008) 2:10.00
19 JF2 6 1092 Anna Coufalová (2007) Velká Bíteš 2:13.00
20 JM2 4 1001 Ondřej Malý (2007) 2:13.00
22 JF1 7 1093 Lucie Dufková (2005) 2:14.00
21 JM1 5 1122 Lukáš Kročil (2006) 2:14.00
23 JF1 8 1142 Veronika Dočkalová (2005) 2:16.00
24 JM1 6 1123 Ondřej Novotný (2006) 2:17.00
25 JM2 5 1002 Jakub Pospíchal (2007) 2:17.00
26 JM2 6 1130 Vojtěch Kalina (2007) 2:19.00
28 JM2 8 1085 Kryštof Všianský (2007) 2:21.00
27 JM2 7 1060 Sebastien Fanta (2008) 2:21.00
29 JF2 7 1110 Jana Pavlíčková (2007) 2:22.00
30 JF2 8 1143 Tereza Dočkalová (2008) 2:23.00
31 JF2 9 1144 Adéla Brychtová (2008) 2:25.00
32 JF2 10 1099 Nikola Dohnalová (2007) 2:28.00
33 JM1 7 1086 František Smejkal (2006) 2:30.00
34 JF2 11 1118 Erika Hlavatá (2007) 2:32.00
36 JF2 12 1119 Aneta Vyskočilová (2008) 2:33.00
35 JM1 8 1089 Vojtěch Hudec (2006) 2:33.00
37 JF2 13 1094 Daniela Dufková (2007) 2:34.00
38 JM2 9 1084 Matěj Kadlec (2009) 2:35.00
39 JF1 9 1090 Tereza Volná (2006) Velká Bíteš 2:51.00

Závod 250 m

poř. kat. poř. k. s. č. jméno čas
1 JM1 1 1009 Lukáš Blažek (2006) 1:47.00
2 JF1 1 1113 Iveta Chmelíčková (2005) 1:49.00
3 JM1 2 1096 Tobiáš Janík (2004) 1:49.00
4 JM2 1 1150 Petr Čermák (2007) 1:49.00
5 JF1 2 1100 Klára Mejzlíková (2004) 1:52.00
6 JM1 3 1083 Tomáš Barák (2004) 1:53.00
7 JF1 3 1140 Natálie Tichá (2004) 1:56.00
8 JF2 1 1145 Simona Stecklová (2007) 1:58.00
9 JM2 2 1137 Michael Tichý (2008) 1:59.00
10 JF1 4 1003 Denisa Čechová (2004) 2:01.00
11 JM2 3 1135 Adam Koudelík (2007) 2:02.00
12 JF2 2 1125 Nela Bednářová (2008) 2:02.00
13 JF2 3 1132 Kristýna Toufarová (2008) 2:03.00
14 JF2 4 1121 Barbora Tomiková (2007) 2:04.00
15 JF1 5 1007 Radka Hofmannová (2005) 2:05.00
17 JF1 6 1087 Tereza Smejkalová (2004) 2:07.00
16 JM1 4 1133 Stanislav Toufar (2005) 2:07.00
18 JF2 5 1124 Kateřina Novotná (2008) 2:10.00
19 JF2 6 1092 Anna Coufalová (2007) Velká Bíteš 2:13.00
20 JM2 4 1001 Ondřej Malý (2007) 2:13.00
22 JF1 7 1093 Lucie Dufková (2005) 2:14.00
21 JM1 5 1122 Lukáš Kročil (2006) 2:14.00
23 JF1 8 1142 Veronika Dočkalová (2005) 2:16.00
24 JM1 6 1123 Ondřej Novotný (2006) 2:17.00
25 JM2 5 1002 Jakub Pospíchal (2007) 2:17.00
26 JM2 6 1130 Vojtěch Kalina (2007) 2:19.00
28 JM2 8 1085 Kryštof Všianský (2007) 2:21.00
27 JM2 7 1060 Sebastien Fanta (2008) 2:21.00
29 JF2 7 1110 Jana Pavlíčková (2007) 2:22.00
30 JF2 8 1143 Tereza Dočkalová (2008) 2:23.00
31 JF2 9 1144 Adéla Brychtová (2008) 2:25.00
32 JF2 10 1099 Nikola Dohnalová (2007) 2:28.00
33 JM1 7 1086 František Smejkal (2006) 2:30.00
34 JF2 11 1118 Erika Hlavatá (2007) 2:32.00
36 JF2 12 1119 Aneta Vyskočilová (2008) 2:33.00
35 JM1 8 1089 Vojtěch Hudec (2006) 2:33.00
37 JF2 13 1094 Daniela Dufková (2007) 2:34.00
38 JM2 9 1084 Matěj Kadlec (2009) 2:35.00
39 JF1 9 1090 Tereza Volná (2006) Velká Bíteš 2:51.00