Výsledky ročníku 2017

Závod 9 km

poř. kat. poř. k. s. č. jméno čas
1 MA 1 17 Jakub Exner (1983) Pteam 34:19.00
2 MA 2 21 Martin Mokrý (1985) RunSport Team 35:22.00
3 MA 3 22 Tomáš Máca (1978) MST Jihlava 35:33.00
4 MB 1 54 Miroslav Mucha (1974) NHÚ Balinka VM 36:19.00
5 MB 2 53 Jaromír Mucha (1974) NHU Balinka VM 37:16.00
6 MA 4 49 Martin Man (1991) TJ Spartak Třebíč 37:30.00
7 MB 3 41 Pavel Večeřa (1974) FK Fajťák 38:26.00
8 MA 5 6 Martin Veleba (1998) RunSport Team 38:42.00
9 MB 4 42 vita patak (1976) becaro team 38:54.00
10 MC 1 15 Milan Procházka (1966) TJ Spartak Třebíč 39:12.00
11 MA 6 39 Petr Jeřábek (1993) VBProcycling 40:04.00
12 MB 5 20 Michal Koudelík (1973) (Velké Meziříčí) 40:05.00
13 MB 6 40 Pavel Sejrek (1972) FK Fajťák 40:27.00
14 MA 7 30 Jiří Machát (1985) (Osová Bítýška) 40:41.00
15 MA 8 59 Marek Voborný (1989) Karančo tým 40:49.00
16 MB 7 4 Petr Širůček (1976) Dolní Loučky 41:23.00
17 MB 8 8 Jaromír Ambrož (1976) Cyklosky Vídeň 41:34.00
18 MA 9 26 Radek Crha (1979) (Vidonín) 41:34.00
19 MA 10 44 Martin Trojan (1981) (Oslavice) 41:37.00
20 MC 2 45 Josef Nováček (1958) SDH Čučice 41:43.00
21 MB 9 24 Pavel Kuraň (1971) (Náměšť nad Oslavou) 41:56.00
22 MA 11 57 Smutný Jiří (1999) (Velká Bíteš) 42:14.00
23 MA 12 16 Michal Blaha (1985) BT Velká Bíteš 42:30.00
24 MB 10 27 Tomáš Glovacz (1976) Spartak Třebíč 42:41.00
25 MA 13 66 Zbyněk Koukola (1987) (Heřmanov) 42:45.00
26 MB 11 55 Milan Strádal (1974) NHÚ Balinka 43:00.00
27 ZB 1 56 Michaela Tuháčková (1974) (Velká Bíteš) 43:34.00
28 MD 1 67 Pavel Klusáček (1956) Rokytnice nad Rokytnou 44:37.00
29 ZB 2 14 Vendula Kaldová (1974) TJ Spartak Třebíč 44:40.00
30 ZB 3 28 Lucie Novotná (1975) (Veverské Knínice) 44:54.00
31 MA 14 19 Roman Karmazín (1979) 45:19.00
32 ZA 1 5 Martina Širůčková (1983) Dolní Loučky 45:51.00
33 MA 15 47 Jiří Dlouhý (1983) (Dobrá Voda) 45:54.00
34 MA 16 32 Pavel Ošmera (1989) (Osová Bítýška) 46:10.00
35 MB 12 71 Jiří Vrzal (1975) (Velká Bíteš) 46:18.00
36 MA 17 63 Matěj Polách (1989) Vlkovská chasa 46:24.00
37 MA 18 46 Pavel Částek (1981) ENVIRO 46:48.00
38 MA 19 3 Martin Tomek (1989) 47:06.00
39 MA 20 38 Antonín Koukola (1985) Běžecký klub České spořitelny 47:07.00
40 MA 21 12 Luděk Fišer (1984) 47:35.00
41 MA 22 69 Miloš Minařík (1985) (Velká Bíteš) 47:46.00
42 MC 3 23 Stanislav Kříbala (1963) 47:49.00
43 MA 23 50 Michal Abeska (1983) (Velké Meziříčí) 48:13.00
44 ZA 2 58 Jana Jeřábková (1998) Karančo tým 48:14.00
45 MC 4 34 Miroslav Fabrik (1959) Bystrc 48:18.00
46 ZC 1 25 Nikola Kuráňová (1972) (Náměšť nad Oslavou) 48:28.00
47 MC 5 7 Zdenek Petřek (1958) SOKOL Bohuňovice 48:32.00
48 ZA 3 43 Petra Neklapilová (1995) Za světový mír 48:44.00
49 ZA 4 33 Tereza Machátová (1992) (Osová Bítýška) 49:39.00
50 MA 24 72 Jakub Kohout (1983) SCVM 50:15.00
51 ZC 2 29 Jana Smrčková (1964) RSFK 50:24.00
52 MD 2 10 Martin Novák (1951) 50:33.00
53 ZB 4 48 Zuzana McBain (1980) Atletic Třebíč 50:43.00
54 MA 25 18 Tomáš Karmazín (1985) 51:09.00
55 MA 26 64 Martin Bičan (1988) Vlkovská chasa 51:30.00
56 MA 27 31 Tomáš Brom (1982) (Brno) 52:12.00
57 ZA 5 62 Jana Rambousková (1994) Vlkovská chasa 52:27.00
58 MD 3 13 Zdeněk Bouček (1956) 52:39.00
59 ZB 5 36 Iva Šťastná (1980) (Tišnov) 53:10.00
60 ZC 3 35 Blanka Fabriková (1960) Bystrc 54:07.00
61 ZA 6 68 Marianna Kušová (1988) Herbalife Nutrition 55:08.00
62 MA 28 51 Vojtěch Polách (1992) Vlkovská chasa 57:27.00
63 ZB 6 9 Iva Šebková (1974) (Blansko) 58:25.00
64 MB 13 70 Steven Harvey (1969) (Velke Mezirici) 1:00:05.00
65 ZB 7 60 Marie Homolová (1975) Atletic Třebíč 1:00:49.00
66 MD 4 61 Arnošt Koreš (1950) Atletic Třebíč 1:00:51.00
67 MA 29 52 Jan Brychta (1998) (Velká Bíteš) 1:16:12.00

Závod 1100 m

poř. kat. poř. k. s. č. jméno čas
1 DM 1 223 Adam Trojan (2004) TJ Spartak Třebíč 3:57.00
2 DM 2 230 František Lokos (2001) (Křižínkov) 4:01.00
3 DF 1 211 Tereza Teplá (2004) TJ Spartak Třebíč 4:21.00
4 DM 3 231 Tobiáš Janík (2004) (Velká Bíteš) 4:33.00

Závod 500 m

poř. kat. poř. k. s. č. jméno čas
1 JF1 1 210 Simona Teplá (2006) TJ Spartak Třebíč 1:40.00
2 JM1 1 232 Jonáš Janík (2007) (Velká Bíteš) 1:43.00
3 JF1 2 216 Iveta Chmelíčková (2005) (Velká Bíteš) 1:44.00
4 JM1 2 214 Adam Fila (2005) TJ Spartak Třebíč 1:45.00
5 JF1 3 224 Kateřina Šebková (2005) ASK Blansko 1:50.00
6 JM1 3 239 Jiří Vrzal (2005) Velká Bíteš 1:53.00
7 JM1 4 202 Stanislav Toufar (2005) Spartak Třebíč 1:54.00
8 JM2 1 226 Vojtěch Lachman (2009) Dolní Loučky 1:58.00
11 JF2 1 201 Kristýna Toufarová (2008) Spartak Třebíč 2:04.00
9 JM2 2 225 Jakub Kristýnek (2008) Dolní Loučky 2:04.00
10 JM2 3 209 Kuba Dočkal (2008) (Velká Bíteš) 2:04.00
12 JF1 4 219 Barbora Tomková (2007) (Velká Bíteš) 2:06.00
13 JF2 2 215 Jůlie Filová (2008) TJ Spartak Třebíč 2:11.00
14 JF2 3 212 Tereza Dočkalová (2008) (Velká Bíteš) 2:16.00
15 JM2 4 227 Marek Pallotti (2009) Řím (Itálie) 2:17.00
16 JF1 5 213 Veronika Dočkalová (2005) (Velká Bíteš) 2:17.00
18 JM2 5 229 Šimon Rosecký (2010) (Nové sady) 2:24.00
17 JF2 4 208 Nela Pražáková (2008) (Velká Bíteš) 2:24.00
19 JF2 5 220 Ana-Marie Malcová (2010) (Velká Bíteš) 2:27.00
20 JM2 6 207 Ondřej Valach (2010) (Velká Bíteš) 2:34.00
21 JF1 6 206 Eliška Kujalová (2007) (Velká Bíteš) 2:35.00